O firmie

 Techbuilding to firma świadcząca usługi budowlane, instalacyjne i sprzątające.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i realizujemy je z pełnym zaangażowaniem. Elastycznie dostosowujemy się do określonego budżetu klienta, proponując zarazem  najlepsze rozwiązania. W swojej działalności zawsze stawiamy na sprawdzone technologie i  materiały. Na stałe współpracujemy z wyselekcjonowanymi dostawcami i producentami.

Wypracowaliśmy własne procedury działania, które wdrażamy w trakcie realizacji zlecenia. . Dzięki temu sprawnie i terminowo realizujemy kolejne etapy inwestycji budowlanych oraz prac eksploatacyjno - sprzątających. Stawiamy na dobrą współpracę z inwestorem, dlatego wszystkie decyzje konsultujemy na bieżąco. Doskonale znamy problematykę sektora budowlanego i eksploatacyjnego,  dlatego wspieramy naszych inwestorów na każdym etapie prac.

Nasz zespół to grupa zaangażowanych i zmotywowanych fachowców z dużym doświadczeniem. Są rzetelni i skuteczni. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług stale uczestniczą w kursach i szkoleniach, a ich wiedza jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Schemat działania firmy :

 1. Zadzwoń do nas lub zgłoś zapytanie pocztą elektroniczną.
 2. Konsultant skontaktuje się niezwłocznie, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić wstępnych informacji.
 3. W zależności od interesującej Państwa usługi obierzemy konkretną procedurę dziania.
 4. Umówimy się na spotkanie podczas którego będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie szczegółowe zagadnienia, które Państwa interesują:
  - wsparcie techniczne, projektowe i urzędowe w przypadku budowy domu,
  - zaproponowanie wstępnych rozwiązań instalacyjnych,
  - oględziny obiektu do stałego utrzymania czystości.
 5. Wycena.
 6. Umowa.
 7. Szybka i precyzyjna realizacja.

Techbuilding prowadzi działalność usługową w dwóch obszarach. Zakres działalności precyzyjnie opisują materiały reklamowe, które można pobrać poniżej z naszej strony internetowej.

Partnerzy handlowi i dostawcy:

logo