Wykonujemy instalacje sanitarne i grzewcze.

 Instalacje sanitarne i technika grzewcza:

  1. Wykonawstwo instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych.
  2. Wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania.
  3. Montaż kotłów grzewczych.
  4. Termomodernizacje budynków związane z wymianą instalacji centralnego ogrzewania.
  5. Montaż nowoczesnych urządzeń cieplnych, w szczególności pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania.
  6. Wykonawstwo przyłączy sanitarnych do budynków ( wodnych, kanalizacyjnych i gazowych).
  7. Doradztwo z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.
  8. Montaż rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Interesuje Państwa wykonawstwo instalacji sanitarnych w Warszawie? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Techbuilding. Proponujemy w pełni profesjonalnie zaprojektowane instalacje idealnie nadające się do zastosowania w każdym budynku.

Oprócz instalacji sanitarnych, nasi eksperci potrafią także zamontować tradycyjne lub ekologiczne systemy grzewcze - podłogowe oraz grzejnikowe. W zależności od potrzeb klient może wybrać dowolny, najbardziej odpowiedni sposób wykonania kanalizacji lub zapewnienia ogrzewania w swoim domu.

Wykonawstwo instalacji sanitarnych oraz grzewczych nie ma przed nami żadnych tajemnic - od wielu lat zajmujemy się obsługą klienta z zakresu tego typu świadczeń. Stosowane przez nas materiały cechują się dużą wytrzymałością, gdyż staramy się wybierać jedynie produkty sprawdzonych, renomowanych producentów.

Oferujemy nie tylko wykonanie niezbędnych w każdym domu przyłączy sanitarnych, ale również różnego rodzaju przeglądy, renowacje i modernizacje już istniejących instalacji.

Partnerzy handlowi i dostawcy:

logo