Gwarancja jakości

Decydując się na współpracę z naszą firmą wybieracie Państwo ekonomiczność, nowoczesność rozwiązań, oraz obsługę według najwyższych standardów. Realizacja wszystkich usług przez nasze przedsiębiorstwo oparta jest na jakości, którą gwarantują poniższe aspekty :

 

  1. Doświadczenie – Nasz firma istnieje na rynku instalacyjnym blisko trzydzieści lat. W ciągu naszej działalności wykonywaliśmy setki zleceń z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania budynków. Zaufali nam właściciele budynków jednorodzinnych, developerzy, oraz klienci instyutucjonalni.
  2. Kompleksowość Usług – realizujemy prace instalacyjne w szerokim zakresie. Na stałe współpracujemy z biurem projektów, oraz uprawnionym geodetą. Pomagamy i doradzamy naszym klientom w dosyć skąplikownych meandrach procesu budowlanego.
  3. Nowoczesność – jesteśmy firmą wdrażającą najnowsze technologie i trendy, jakie oferuje rynek instalacyjny. Nowoczesne kotły kondensacyjne, odnawialne źródła energii, czy rekuperacja to dla nas żadna tajemnica. Pracownicy Techbuilding, oraz kadra zarządzająca stale uczestniczą w szkoleniach technicznych u renomowanych producentów urządzeń grzewczych i asortymentu instalacyjnego.
  4. Indywidualna obsługa klienta -  zostaje to co jest obecnie na stronie
  5. Współpraca z dostawcami – jako firma z wieloletnim doświadczeniem przeprowadziliśmy rzetelną selekcję wśród dostawców materiałów instalacyjnych i urządzeń grzewczych. W dniu dzisiejszym współpracujemy tylko i wyłącznie z firmami gwarantującymi sprawdzone rozwiązania i urządzenia najwyższej jakości.
  6. Sprzęt – posiadamy własną bazę sprzętu i narzędzi umożliwiającą szybką i precyzyjną realizację każdego zlecenia.

 

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszych możliwości.

Partnerzy handlowi i dostawcy:

logo